Obchod 1 Krásný den, vítejte u nás v internetovém obchodě.
Jsme rádi, že jste přišli právě k nám.
Stále přidáváme nové produkty a naši
nabídku budeme stále rozšiřovat.
Obchod 2 Koupit
Zastavte věčný spěch, zahřejte si ruce nad horkým šálkem lahodného čaje a užívejte si krásné chvíle adventu. Každý čajový přebal vás potěší originální básničkou.
Adventní sada Známe to všichni moc dobře z dětství. Ještě se čtyřiadvacetkrát vyspíme a budou Vánoce! Ještě třiadvacetkrát, dvaadvacetkrát… také jste patřili mezi nedočkavá dítka, která s nadšením odpočítávala každý den do Vánoc?
Obchod 3 Prohlédnout Obchod 4 Koupit Obchod 5 Prohlédnout Obchod 6 Harmonie mezi lidmi a přírodou je stejně důležitá jako ochrana našeho vlastního těla. Přírodní péče o pokožku těla a vlasy - to je poslání UBERWOOD®!
Prohlédnout
Obchod 7

CO NA CO

Když už Vás trápí konkrétní potíže zkuste se inspirovat našimi tipy. Rozdělili jsme je do kategorií pro snadnější orientaci.


Obchod 8

BYLINKOVÁ LÉKÁRNA

Věříme v moudrost a sílu přírody. V naší bylinné lékárně najdete kapky, extrakty, oleje, sirupy a masti plné léčivých bylin.

Obchod 9

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

Kosmetika plná léčivých bylin a voňavých éterických olejů. Dekorativní kosmetika šetrná k Vám i k životnímu prostředí. Hýčkejte své tělo a pleť všemi smysly.

Obchod 10

DOPLŇKY STRAVY A VITAMÍNY

Podpořte správné fungování organismu a posílení imunity. Doplňky stravy na přírodní bázi, vitamíny, minerály a probiotika.

Obchod 11

AROMATERAPIE

Léčba vůní. Koncentrovaná síla bylin v éterických olejích. Jemná terapie harmonizující tělo i duši. Provoňte svou domácnost přírodními esencemi.

Obchod 12

ZDRAVÁ VÝŽIVA

Zařaďte superpotraviny do vašeho denního jídelníčku. Zdravé svačinky a snacky, semínka, klíčky, superpotraviny.

Obchod 13

BYLINY A ČAJE

Tradiční receptury bylinných směsí, jednodruhových bylin. Vyberte si tu pravou pro vás a vyzkoušejte naše čaje, bylinné koupele, napářky a šicí byliny. Zelená boží lékárna.

 • 5 star review  Zajímavý obchůdek + příjemná obsluha, která poradí, pomůže, objedná. Zase se vrátíme:-)

  thumb ja pindlík
  1/12/2020

  5 star review  

  thumb mhofer10
  7/02/2019

  5 star review  

  thumb Michaela Kamenická
  6/06/2019
 • 5 star review  Skvělé místo, kde seženete opravdu kvalitní, nejen bylinné produkty. Obsluha je příjemná a velice ochotná, doporučuji navštívit! 🙂

  thumb Daniel Doubek
  2/02/2020

Aktuality a Blog

Přečtěte si články, rady i skutečné příběhy.