Doprava a platba

Doprava

Vyberte si dopravu která Vám nejvíce vyhovuje. K vám na adresu, nebo do výdejního místa.

Zásilkovna

Do výdejny Zásilkovna                 89,-Kč           Vyzvednutí balíku v síti Zásilkovna s možností platby kartou.
Doručení na adresu                     129,-Kč          Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu.
Dobírka                                            39,-Kč

Doprava zahrnuje poštovné a balné.

Užitečné rady

Pokud při přebírání balíčku zjistíte, že zboží je poškozeno (silná deformace balíčku, vyteklá tekutina), balíček nepřebírejte. Pokud zjistíte poškození až po otevření, kontakujte nás a pomůžeme vám

Platba

U nás můžete platit bezpečně online platbou, kartou, nebo si můžete vybrat z dalších oblíbených způsobů, platby dobírkou, bankovním převodem.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Doprava a platba 2

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Doprava a platba 3

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267