Doprava a platba

Doprava

Vyberte si dopravu která Vám nejvíce vyhovuje. K vám na adresu, do výdejního místa, nebo využijte osobní odběr v naší prodejně.

Česká pošta

Balík Do ruky                                   110,-Kč            Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu. 
Balík Na poštu                                95,-Kč            Doručení balíku na vybranou poštu následující den po podání.
Dobírka                                            36,-Kč
Balík Do balíkovny                         65,-Kč            Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.
Balík Do balíkovny s dobírkou     85,-Kč

Zásilkovna

Do výdejny Zásilkovna                 69,-Kč           Vyzvednutí balíku v síti Zásilkovna s možností platby kartou.
Doručení na adresu                     110,-Kč            Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu.
Dobírka                                            36,-Kč

Osobní odběr

Osobní odběr zdarma
Vyzvednutí na naší prodejně: Vřesina bylinná lékárna, Malé nám. 9/25, Hradec Králové

Doprava zahrnuje poštovné a balné.

Užitečné rady

Pokud při přebírání balíčku zjistíte, že zboží je poškozeno (silná deformace balíčku, vyteklá tekutina), balíček nepřebírejte. Pokud zjistíte poškození až po otevření, kontakujte nás a pomůžeme vám.

Platba

U nás můžete platit bezpečně online platbou, kartou, nebo si můžete vybrat z dalších oblíbených způsobů, platby dobírkou, bankovním převodem, nebo hotově na prodejně.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.