Přírodní kosmetika

Nabízíme přírodní kosmetiku od několika firem. Některé jsou 100% přírodní, některé kompromisní a některé obsahují přírodní složky a pomocné látky jsou stejné jako v konvenční kosmetice.

100% přírodní je kosmetika Biorythme, u nás velmi oblíbená řada, která "stojí" především na deodorantech, ale nabízí i pleťové krémy a balzámy na rty. 

Další přírodní deodoranty nabízí firma RaE, která má varianty v tubě a v kelímku. Obě firmy nabízejí i náhradní balení (tuby) a podporují tak snížení plastového obalu. 100% přírodní jsou i naši výrobci mýdel. 

Výrobce Herbálka nabízí 100% přírodní mýdla, ale také balzámy na rty, pleťové krémy, masti a hlavně Zinkáček, zázračnou zinkovou mastičku bez špetky chemie.

Mýdlárna U dvou koček je místní výrobce z Hradce Králové taktéž přírodních mýdel a éterických olejů. Jejich produkty zdobí nádherné ilustrace výtvarnic. 

Najdete u nás široký sortiment přírodních olejů od Renovality, malé české a velmi oblíbené firmy. Kromě olejů se jejich sortiment neustále rozšiřuje o kosmetické vychytávky jako odličovací sérum, květové vody, tělové peelingy, balzámy a další.

Kosmetika založená na účincích éterických olejů je Nobilis Tilia, od které u nás najdete velmi širokou nabídku produktů. Nobilis je kompletní řada, ve které najdete vše od základní hygieny až po různé “vychytávky”. Nabízíme sprchové gely, mýdla, mycí oleje, odličovací produkty, krémy, oleje, éterické oleje, dětskou a těhotenskou řadu. A také oblíbené elektrické difuzéry.

Něco pro radost - dekorativní kosmetika BOHO. Najdete u nás i rtěnky, řasenky, make-upy, pudry... Ale jen přírodní a šetrné k vaší pleti i přírodě. Splňuje veškeré požadavky přírodní a organické kosmetiky, díky čemuž získala certifikáty Cosmebio a Slow Cosmétique. Všechny produkty jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů s nejnižším dopadem na přírodu. Samozřejmě nejsou testovány na zvířatech.

Kosmetika Karel Hadek pracuje také s účinky éterických olejů a jedná se kompletní kosmetickou řadu. Nenajdete zde ale žádné pěnivé produkty, alternativou sprchových gelů a šamponů jsou mycí oleje, včetně vlasových mycích olejů.

Klasickou lékárenskou kosmetiku u nás zastupuje francouzská dermokosmetika A-Derma pro atopiky. Klorane, řada bylinných šamponů na různé typy vlasů a Klorane-BeBe- dětská kosmetika pro nejmenší.